חברת זוהר פרסום חוצות הוקמה בשנת 1989 על ידי מר ציון כהן ונמצאת בבעלותו המלאה מאז ועד היום.
ב-30 שנות פעילותה, צברה החברה שם ומוניטין בתחום הפרסום ככלל ובתחום פרסום החוצות בפרט וכיום היא נחשבת לאחת מחברות פרסום החוצות הגדולות והמובילות בישראל.

חדשנות
במהלך כל שנות פעילותה הקפידה החברה (ועודנה מקפידה) לא לשקוט על השמרים ולהתעדכן בחידושים המתקדמים ביותר בעולם שילוט החוצות, זאת, במטרה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מפתרונות השילוט האיכותיים ביותר.

פריסה רחבה
חברת "זוהר פרסום חוצות" מחזיקה כיום בזיכיונות בלא פחות מ-12 ערים:  אילת, אשדוד, בת ים, גדרה, חולון, יבנה, ירושלים, מודיעין, מעלה אדומים, נתיבות, פתח תקווה, קריית אתא שהתווספה לאחרונה לרשימה והיד עוד נטויה.
החברה מונה מעל ל-5000 פני פרסום בפורמטים שונים ומגוונים המותאמים לצרכי הלקוחות.

נראות
אי אפשר להתעלם משלטי החוצות של "זוהר פרסום חוצות" ולו בשל העובדה כי שלטי הזיכיון של החברה, ממוקמים בצירי תנועה ראשיים ומרכזיים ברחבי הארץ.
המיקומים האסטרטגיים מאפשרים חשיפה גבוהה לאורך כל ימות השנה ובכל שעות היממה. 

בקרת איכות
חברת "זוהר פרסום חוצות" דוגלת בשיתוף פעולה עם לקוחותיה לאורך השנים תוך מטרה ברורה – להוביל להצלחת הקמפיינים, הן המקומיים והן הארציים ולקדם את הלקוחות לעבר גידול במכירות והצלחת העסק.

על כן, פיתחה החברה, מחלקת קריאייטיב, אשר אמונה על עיצוב שלטי החוצות ללקוחות ודואגת לבצע לכל קמפיין וקמפיין בקרת איכות קריאייטיב, בטרם עלייתו לאוויר. 

מגוון
החברה מפעילה שלטי חוצות במגוון פורמטים: בילבורדים זיכיון רגל, מכוונים, מכווניות, קוביות, קירות ולארג' פורמטים (large format).
היצע הפורמטים מאפשר לחברה, להתאים לכל אחד מהלקוחות את הפתרונות אשר עונים על דרישותיהם וצרכיהם בצורה הטובה ביותר. 

אודות

תחזוקה
בכדי להמשיך ולהוביל בתחומה, החברה מעסיקה צוות תפעול סביב השעון, המורכב מעובדים מקצועיים ומנוסים, אשר מקפידים לתפעל ולתחזק את המתקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות
לקוחות החברה נהנים משירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ המקדים אשר מטרתו להבין את דרישות הלקוחות, לבנות אסטרטגיה ולמפות את הפרסום בצורה המיטבית, דרך הקפדה על זמינות ושקיפות לאורך כל הדרך המשותפת ועד לתוצאות אשר משביעות את רצון הלקוחות.

לקוחות
אף חברה לא יכולה לפעול מעל ל-30 שנה, בלי רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.
ברשימת הלקוחות של "זוהר פרסום חוצות" ניתן למצוא חברות, רשתות ומותגים מובילים ומוכרים, אשר מהווים סוג של חותמת המעידה על יעילות המוצרים אותם החברה מספקת.